AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
07-04-2022 15:11:15

AK PARTİ’DEN, FERİZLİ VE KAYNARCA’DA RAMAZAN COŞKUSU

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Ramazan ayı dolayısıyla Ferizli İlçesi Gölkent Mahallesinde ve Kaynarca Şeyhtımarı Mahallesinde düzenlenen Mahalle İftar Programlarına katılarak, Ramazan çalışmalarını değerlendirdi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, “Ramazan ayının manevi ruhunu yaşamak, hemşerilerimiz ile buluşmak için Sakarya’mızın farklı ilçelerinde mahallelerimizin düzenledikleri iftar programlarına katıldık. Toplu mahalle iftarlarında ve iftar öncesinde mahalle sakinlerimizle bir araya geldik. İstedik ki mahallelerimizde bulunan farklı aile yapılarıyla, esnaflarımızla, kanaat önderlerimizle, hasta ve yaşlılarımızla bir araya gelelim onlarla hemhal olalım. Çok şükür ki bu anlayışla mahalle ziyaretlerimizin ilkini Ferizli İlçesi Gölkent Mahallesi ve Bakırlı Mahallesine gerçekleştirmiş olduk. İkindi vaktinden başlayarak teravih vaktine kadar birlik ve bütünlük ruhuna uygun şekilde mahallede birçok ziyaret gerçekleştirdik,  bu manevi iklimin bizlere kattığı güzellikleri hep birlikte paylaştık. Salgından dolayı son iki Ramazan ayını buruk bir şekilde evlerimizde geçirmiştik. Şimdi farklı noktalarda, mahallelerimizde, düzenlenen iftarlarda hemşerilerimizle bir araya gelmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ben mahallelerde bizleri bağrına basan, sevgi ve muhabbetlerini bizlerden esirgemeyen, Sayın Cumhurbaşkanımıza destek ve dualarını ileten tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle iftar programlarının ikinci ziyaretini Kaynarca İlçesi Şeyhtımarı Mahallesine gerçekleştiren İl Başkanı Tever, “Ramazan ayının manevi iklimini, birlik ve beraberlik havasını dolu dolu yaşamaya Kaynarca Şeyhtımarı Mahallemizden devam ettik. Akabinde Kalburcu Mahallemizdeydik. İftarın bereketini paylaşmak, paylaştıkça çoğaltmak için başladığımız mahalle ziyaretlerimize bu hafta Akyazı ve Taraklı ilçelerimizdeki mahallelerimiz ile devam edeceğiz. Kaynarcalı hemşehrilerimize yaptığımız aile ziyaretleriyle sevgiler ve mutluluklar paylaştıkça çoğaldı, üzüntüleri ve sıkıntıları da paylaştıkça azaldı. AK Parti kadroları olarak Ramazan ayında da tüm kademelerimizle birlikte sahada, vatandaşlarımızla iç içe, gönül gönülle olmaya da devam edeceğiz. Mahalle iftarlarında yakaladığımız birlik ve beraberlik ruhunu çalışmalarımıza yansıtacağız. Rabbim tutuğumuz oruçları, yaptığımız ibadetleri kabul eylesin. Mübarek Ramazan ayının getireceği güzelliklerden her birimizin faydalanabilmesini diliyorum” ifadelerine değindi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.