AK SİTELER AK SİTELER
Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
31-12-2021 09:26:19

YILIN SON BELEDİYE BAŞKANLARI İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI PAMUKOVA'DA YAPILDI

AK Parti Sakarya Yerel Yönetimler Başkanlığı’nın düzenlediği İstişare ve Değerlendirme Toplantısı’nda AK Partili Belediye Başkanları, Milletvekilleri ile birlikte Pamukova’da bir araya geldi.

2021 yılının son koordinasyon toplantısına; AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ve AK Partili İlçe Belediye Başkanları katıldı. Toplantıda şehir genelinde ve ilçelerdeki devam eden projeler, yatırımlar ve tüm siyasi gelişmeler etraflıca ele alındı.

Toplantı sonrası açıklamalarda bulunan İl Başkanı Yunus Tever, “14 Ağustos 2001'de Bismillah diyerek çıktığımız bu uzun ince ve meşakkatli yolculukta 20 yılı geride bırakıyor ve hep birlikte yeni bir yıla merhaba diyoruz.  AK Parti fidanı bugün hamdolsun ki 83 milyonu kuşatan ulu bir çınara dönüştü. Milletimizin tüm fertlerini, bütün renklerini bünyesinde barındıran güçlü bir kadroyuz. 20 yılda Türkiye'yi başarıdan başarıya taşımış bir partinin temsilcileriyiz. Milletimiz son 20 yılda gerçekten çok büyük bedeller ödedi. Vesayet odaklarının direnişinden, darbe girişimine kadar pek çok badireyle yüzleştik ama yılmadık, yıkılmadık. Salgınla topyekûn mücadele verdik. Tehditler karşısında sinmedik, şantajlara boyun eğmedik. Daha çok çalıştık, daha çok gayret gösterdik. Yerel Yönetimlerimiz bu uzun ve meşakkatli yolculuğun en önemli kilometre taşı oldu. Milletimizin gönlünü kazanmak için her işimizi adaletli bir şekilde yerine getirerek ilçelerimizin tüm sakinlerine eşit hizmet götürdük. İlçelerimiz için gayret gösterirken, hamdolsun ki muhabbeti ve nezaketi de eklemeyi unutmadık. Bu süreçlerde AK Belediyeciliğin en önemli özelliği ise istişare kanalını sürekli açık tutması oldu. Bu istişare ve değerlendirme kanalını her ay mutat bir şekilde yaptığımız Belediye Başkanları İstişare ve Değerlendirme Toplantılarıyla Sakarya’mızda pekiştirmiş olduk. Bu ay Milletvekillerimizin de katılımıyla beraber toplantımızı Pamukova ilçemizde gerçekleştirmiş olduk. Şehrimizin ve ilçelerimizin gündemiyle ilgili gelişen siyasi hadiseleri ve devam eden çalışmalarımızı etraflıca değerlendirdik. Bizler, Sakarya’mızın yatırımlarının takibi ve hayata geçmesi noktasında elimizden geleni yapıyoruz. AK Parti'nin zaten alamet-i farikası millete verdiği sözlerin takipçisi olmasıdır. Biz taahhütlerinin arkasında duran bir kadroyuz. Allah’a hamdolsun ki bugünlere verdiğimiz her sözü yerine getirerek geldik. İnsanımızın huzuruna uçuk vaatlerle değil, üzerinde çalışılmış uygulanabilir program ve projelerle çıktık. Seçim dönemlerinde atıp tutanların bugün kazanamadığı Belediyelerde verdiği vaatleri kendi belediyelerinde uygulamaya koyamaması tamamen yaptığı popülist siyasetin sonucudur. Çok şükür ki AK Parti kadroları olarak bizler seçim döneminde söylediklerimizi sandıklar kapandıktan sonra unutanlardan olmadık. Her bir vatandaşımızın mesuliyetini omuzlarınızda hisseden Belediye Başkanlarımızla bu tarz istişare ve değerlendirme toplantılarında yapacağımız çalışmaları istişare ederek, daha iyi hizmet verme konusunda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ortak akıl ve eş güdüm içerisinde hareket ederek ilçelerimize en iyi hizmeti götürmek için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Beş saati aşan koordinasyon toplantısında aldığımız kararları yerine getirerek hizmet yolculuğumuza emin adımlarla devam edeceğiz. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, Pamukova Belediye Başkanımız Güven Övün’e ev sahipliği için teşekkürlerimi sunuyorum. Durmak yok, yola devam!” ifadelerine değindi.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.